مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات لوازم یدکی خودرو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید تسمه تایمر اتومبیل های اپتیما

تسمه تایمر

تسمه تایمر چیست و چه وظایفی را بر عهده دارد؟ به هنگام خرید تسمه تایمر اتومبیل های اپتیما باید چه ویژگی های تسمه تایمر را مد نظر داشته باشیم؟ آیا هر تسمه ایی می تواند تسمه تایمر شود؟
تسمه تایمر خود یکی از اعضای موتور در احتراق می باشد که به گونه ایی سیکل و زمان بندی سوپاپها را تنظیم می کند. تسمه تایم میل لنگ را به میل بادمک ها وصل می کند تا به طور منظم و هماهنگ باز و بسته شدن دریچه سوپاپ ها را بر عهده بگیرد.
تسمه تایمر مناسب دارای دندانه هایی است تا به وصیله آن میل بادامک ها را همزمان با میل لنگ دوران بدهد، پس در نهایت مرغوب بودن تسمه تایمر و سایده نشدن دندانه های آن از اهمیت بالایی بر خوردار است. مقاومت در برابر پارگی یا ریشه ریشه شدن تسمه تایمر از دیگر مزایای یک تسمه تایمر خوب به شمار می آید.چنانکه تسمه تایمر نا مرغوب استفاده شود، در همان ابتدای کارکرد خود، ضعف های خود را به صورت عدم هماهنگی موتور و صدای نامطلوب نشان می دهد، از این رو بسیار توصیه می شود حتما به هنگام خرید یک تسمه تایمر خوب دقت کافی به خرج دهید تا موتور خودروی شما دچار اضطراب ناشی از ناهنجاری های نا هماهنگ در عملکرد خود نشود.
منبع: لوازم اتومبیل ایران

نام مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات لوازم یدکی خودرو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *