مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات لوازم یدکی خودرو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده سپر عقب اتومبیل

سپر عقب اتومبیل

سپر مناسب باید چه خصوصیاتی داشته باشد و برای خرید از نمایندگی های فروش عمده سپر عقب اتومبیل به چه نکاتی توجه نمود؟سپر عقب مهمتر است یا سپر جلو؟
رانندگی یعنی به حرکت در آوردن یک وسیله نقلیه آهنی و نسبتا سنگین که امروزه با زیاد شدن و وجود ترافیک ها ، بی شک عدم برخورد آن ها با یکدیگر اجتناب ناپذیر است.
سپر به این منظور برای خودرو در دو قسمت جلو و عقب تعبیه شده است که برخوردهای حاصله را تا حد قابل ملاحظه ایی خنثی و مانع از خسارت های جدی می شود. سپر مناسب با توضیحات فوق می بایست دارای انعطاف و قابلیت ارتجاعی باشد که علاوه بر نرم بودن و خنثی کردن ضربات، غیر شکننده باشد. سپر های نامرغوب در هر برخورد از همان ناحیه ضربه وارد شده ترک می خورند و به جای آنکه از خسارت های وارده به موتور جلوگیری کنند خود با کوچکترین ضربه دچار شکستگی و تحمیل هزینه برای تعویض می شوند. سپر مناسب باید علاوه بر غیر شکننده بودن سبک و یکپارچه با بدنه خودرو باشد.
سپر عقب باید مانند سپر جلو با همین ویژگی ها تولید شود و هرگز این را که احتمال برخورد کم و یا قسمت اصلی خودرو یعنی موتور در جلو قرار دارد را بهانه برای خرید یک سپر ارزان و نا مناسب نکنیم.
منبع: لوازم اتومبیل ایران

نام مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات لوازم یدکی خودرو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *