مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات لوازم یدکی خودرو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پرمصرف ترین لوازم یدکی اتومبیل

آنچه در این مقاله می خوانید...

پرمصرف ترین لوازم
پخش عمده دسته موتور عقب گیربکس

پرمصرف ترین قطعات و لوازم یدکی اتومبیل کدام ها هستند؟ کدام خودرو پرفروش ترین لوازمات را دارد؟ عمده لوازم یدکی این اتومبیل ها در کجاها تولید می شود؟
با گسترش و ازدیاد روز افزون وسایل حمل و نقل به خصوص اتومبیل های سواری در سطح شهر نیاز به تعمیر و تامین قطعات این وسایل افزایش یافت. که امروزه تقریبا شاهد آنیم در هر خیابانی تعدادی از افراد در بازار پر رونق خدمات مربوط به خودرو مشغول به کار هستند. گرچه وضعیت خرید و فروش این کالا ها مانند سایر اقلام و صنف های دیگر خوب نیست، اما راکد نشده است. دلیل این امر برای اینست که نیاز به قطعه و لوازم یدکی برای مرد همیشه احساس می شود.

لوازم یدکی

پرمصرف ترین لوازم

برای اینکه بدانیم کدام قطعه در بین لوازمات پر مصرف قرار می گیرد باید توجه کنیم که گردش کدام ماشینها در جاده ها و سطح شهر بیشتر است، بنابراین با کمی دقت و نگاه کردن به اطراف می فهمیم که تاکسی ها و مسافربرها که گردش بسیار بالایی به نسبت بقیه خودروها لوازمات بیشتری مصرف دارند. که ازجمله این قطعات: لوازم برقی، لنت ها، دیسک و صفحه کلاچ، شمع ها، تسمه تایم و روغن خودروها در دوره های زمانی کوتاه نیاز به تعویض پیدا می کند این موارد از پرمصرف ترین لوازمات در بازار به نسبت بقیه قطعات یدکی دیگر هستند. در کلان شهرها و جاهایی که ترافیک های سنگین در داخل شهر زیاد است، مصرف این کالا ها بیشتر و بیشتر نیز می شود.

لوازم پرمصرف

در بین خودروها پراید که بیشتر تعداد تاکسی ها ازین نوع خودرو بوده بیشترین سهم از تعویض قطعات را بخود دارد و بدنبال آن نیز پژو 405 و پژو 206 از دیگر ماشینهای پرمصرف در تعویض لوازم یدکی هستند.
دلیل عمده مصرف این قطعات را باید در بیکیفیت بودن اجناس داخل مغازه ها دانست. لوازمی که گرچه از قیمت بسیار پایینی برخوردارند و مصرف کننده را ترغیب میکند این اجناس ارزان را بخرند اما کیفیت بسیار پایین لوازم سبب شده است که مالکان خودرو همیشه در پی تعویض قطعات ماشین باشند.
منبع: لوازم اتومبیل ایران

نام مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات لوازم یدکی خودرو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *